Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Galatasaraylıları yıkan haber! Icardi'nin eşi Wanda Nara hastalığını açıkladı

Galatasaray'ın Arjantinli yıldız Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, lösemi hastalığı hakkında net bir açıklama yaptı. Wanda Nara, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla lösemi olduğunu belirtti ve hastalığıyla ilgili tedavi sürecini anlattı.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 16:55
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Galatasaraylıları yıkan haber! Icardi'nin eşi Wanda Nara hastalığını açıkladı

Galatasaraylıları yıkan haber! Icardi'nin eşi Wanda Nara hastalığını açıkladı

Galatasaray'ın Arjantinli yıldız Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara hastalığıyla ilgili ilk kez net bir açıklama yaptı. Sezon başında bonservisi alınan Mauro Icardi'nin transferi uzun süre Wanda Nara'nın rahatsızlığı nedeniyle açıklanamamıştı.

Transferin gecikmesinin nedeni, Wanda Nara'nın yaşadığı rahatsızlık olduğu iddia edilirken Arjantinli bir gazeteci Nara'nın lösemi olduğunu açıklamıştı.

Wanda Nara hastalığıyla alakalı gerçeği açıkladı.

Sosyal medyadan yaptığı açıklamayla lösemi olduğunu kaydeden Wanda, 'Lösemiyim. İlk başlarda 'şu hastalığım var' diyordum. Sonra 'şu hastalık' diyebildim. Şimdi onu adıyla çağırıyorum.' ifadelerini kullandı.

Hastalığı hakkında ilk haberi yapan Arjantinli gazeteci hakkında da konuşan Wanda Nara, 'Her hafta Fundaleu'dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky'ye gönderilen testlerim var. Ayrıca hastalığın seyrine göre değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor. Bu hassas bir konu özel kalmasını tercih ederdim ama anlıyorum. Lanata'yı şikayet etmemeye karar verdim. O bir gazeteci ve eğer bilgi ona ulaştıysa bunu yayınlaması gerekirdi.' ifadelerini kullandı.