Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

İŞKUR Hastanelerde Personel Alımları Başvurularını Kabul Ediyor

İŞKUR, hastanelerde farklı pozisyonlarda personel alımları için başvuruları kabul etmeye hazırlanıyor. Bu alım sürecinde KPSS ve mülakat şartı aranmayacak, bu da iş arayanlar için büyük bir fırsat sunuyor. Son dakika açıklamasına göre, İŞKUR, hastanelerde çalışacak personel alımları için başvuruları almaya başladı. Alım sürecinde herhangi bir ikamet şartı aranmayacak. Ayrıca, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden başvurular online olarak kabul edilecek. Adaylardan istenen temel şartlar şu şekilde: T.C. vatandaşı olmak İŞKUR kaydının olması Sağlık sorunu bulunmamak Erkek adaylar için askerlik durumunun uygun olması Alım sürecinde pozisyonlara göre farklı beceri ve yetenekler aranabilir. Örneğin, güvenlik görevlisi alımında gece-gündüz çalışabilme yeteneği önemli bir kriter olabilir. Hemşire veya hasta danışmanı pozisyonları için tıbbi alandaki deneyimler tercih sebebi olabilir. Hastanelerde temizlik personeli ve hastane hizmetçisi alımları da başvuruları kabul edilen diğer pozisyonla

Yayın Tarihi: 01.11.2023 12:13
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

İŞKUR Hastanelerde Personel Alımları Başvurularını Kabul Ediyor

İŞKUR Hastanelerde Personel Alımları Başvurularını Kabul Ediyor

İŞKUR, hastanelerde farklı pozisyonlarda personel alımları için başvuruları kabul etmeye hazırlanıyor. Bu alım sürecinde KPSS ve mülakat şartı aranmayacak, bu da iş arayanlar için büyük bir fırsat sunuyor.

Son dakika açıklamasına göre, İŞKUR, hastanelerde çalışacak personel alımları için başvuruları almaya başladı. Alım sürecinde herhangi bir ikamet şartı aranmayacak. Ayrıca, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden başvurular online olarak kabul edilecek.

Adaylardan istenen temel şartlar şu şekilde:

  • T.C. vatandaşı olmak
  • İŞKUR kaydının olması
  • Sağlık sorunu bulunmamak
  • Erkek adaylar için askerlik durumunun uygun olması

Alım sürecinde pozisyonlara göre farklı beceri ve yetenekler aranabilir. Örneğin, güvenlik görevlisi alımında gece-gündüz çalışabilme yeteneği önemli bir kriter olabilir. Hemşire veya hasta danışmanı pozisyonları için tıbbi alandaki deneyimler tercih sebebi olabilir. Hastanelerde temizlik personeli ve hastane hizmetçisi alımları da başvuruları kabul edilen diğer pozisyonlardır.

Başvuru süreci, İŞKUR'un resmi internet sitesi ve kamu ilan sayfaları üzerinden takip edilebilir.