Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kasım İndirimleri: Efsane Cuma Başlıyor!

Kasım indirimleri başlıyor! Black Friday olarak bilinen Efsane Cuma ile hem mağazalarda hem de online mağazalarda olağanüstü indirimler söz konusu oluyor. Bu sene Black Friday 24 Kasım Cuma 2023 tarihinde olacak. Efsane Cuma'da her çeşit ürün önemli ölçüde indirimlerle satışa çıkıyor. Tüm Dünya’da her yıl beklenen indirim ayı olarak bilinen Efsane Kasım sonunda geldi. Yılın en büyük indirim dönemi olan Black Friday, Türkiye’de tercih edilen adıyla Efsane Cuma, fırsatları başlıyor. Hazır sistem ve bilgisayar denince akla gelen ilk marka ITOPYA.COM, bu yıl da Kasım ayında Efsane Kasım kampanyasını 2 Kasım Perşembe 18:00’da yapacağını duyurdu. Geniş ürün yelpazesi ile gaming sektöründen yayıncı sektörüne her ürün kategorisinde kaçırılmayacak birçok avantaj sunacak.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 22:56
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Kasım İndirimleri: Efsane Cuma Başlıyor!

Kasım İndirimleri: Efsane Cuma Başlıyor!

Kasım indirimleri başlıyor! Black Friday olarak bilinen Efsane Cuma ile hem mağazalarda hem de online mağazalarda olağanüstü indirimler söz konusu oluyor. Giyim, teknoloji, kozmetik, tekstil, dekorasyon gibi birçok alanda indirim Efsane Cuma İndirim Günleri ile gerçekleşiyor...

Bu sene Black Friday 24 Kasım Cuma 2023 tarihinde olacak. Bu indirimler genellikle 24 saat sürse de yoğunluk nedeniyle süre bir hafta olarak da hayata geçiriliyor. Efsane Cuma'da her çeşit ürün önemli ölçüde indirimlerle satışa çıkıyor. Mağazalar çok geç saate kadar açık kalabiliyor. ABD'de Şükran günü olan Kasım’ın dördüncü cuma gününü ifade ediyor ve 1952’den bu yana Noel alışveriş sezonunun ilk günü kabul edilerek indirimler yapılıyor. Dükkanların çok erken bir saatte hava aydınlanmadan açılması ve hava kararmadan da kapanmaması nedeniyle de bu güne 'black' adı veriliyor. Bu tabirin ilk kez Philadelphia kentinde kullanıldığı tahmin ediliyor. Bu ifade tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedidi.

Tüm Dünya’da Her Yıl Beklenen İndirim Ayı: Efsane Kasım

Tüm Dünya’da her yıl beklenen indirim ayı olarak bilinen Efsane Kasım sonunda geldi. Yılın en büyük indirim dönemi olan Black Friday, Türkiye’de tercih edilen adıyla Efsane Cuma, fırsatları başlıyor. Sıcak fırsatların ve en fazla alışverişin yapıldığı festival bu yıl da geleneğini devam ettiriyor. 1932’den beri Noel alışverişin başlangıcı kabul edilen Cuma günü, 1961’de Philadelpihia yaşanan yoğunlukta insanların birbirini ezdiği izdihamdan sonra Black Friday “Kara Cuma” olarak anılmaya başlandı. Black Friday 24 Kasım Cuma günü başlıyor olsa da yoğun talepler doğrultusunda Kasım ayı boyunca farklı tarihlerde kampanyalar yapılmakta.

Binlerce Üründe Kaçırılmayacak Fırsatlar

Hazır sistem ve bilgisayar denince akla gelen ilk marka ITOPYA.COM, bu yıl da Kasım ayında Efsane Kasım kampanyasını 2 Kasım Perşembe 18:00’da yapacağını duyurdu. Geniş ürün yelpazesi ile gaming sektöründen yayıncı sektörüne her ürün kategorisinde kaçırılmayacak birçok avantaj sunacak. Notebook, tablet, ekran kartı, monitör, kulaklık vb. birçok kategoride, Asus, Corsair, Logitech, MSI, SteelSeries gibi ünlü markaların ürünlerinde ve ITOPYA hazır sistemlerde çok özel fiyatlarla ziyaretçilerini sevindirecek. Kasım ayında ITOPYA.COM’un çılgın fiyatlarla 2 farklı kampanya yapacağı konuşuluyor. Siz de ITOPYA.COM tarafından düzenlenecek Kasım ayı kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.