Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Star TV'den Transfer Atağı: Ömer Dizisine Beklenmedik Bir Oyuncu Daha Girdi

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer yeni bir oyuncuyu daha transfer etti. Çağdaş Onur Öztürk "Ömer" dizisinde yer alacak. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer transferlerini sürdürüyor. Gelen bilgiye göre Ömer dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 11:23
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Star TV'den Transfer Atağı: Ömer Dizisine Beklenmedik Bir Oyuncu Daha Girdi

Star TV'den Transfer Atağı: Ömer Dizisine Beklenmedik Bir Oyuncu Daha Girdi

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer yeni bir oyuncuyu daha transfer etti. Çağdaş Onur Öztürk "Ömer" dizisinde yer alacak. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer transferlerini sürdürüyor. Gelen bilgiye göre Ömer dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Star TV'nin bu akşam yeni bölümü seyirciyle buluşacak olan dizisi "Ömer" seyirciyi ekran başına toplayacak. Çağdaş Onur Öztürk, Star TV‘nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi “Ömer”in kadrosuna katıldı. Cem Karcı‘nın yönettiği, Gülizar Irmak’ın ise yazdığı dizide Öztürk, Gamze‘nin (Gökçe Bahadır) çalıştığı bankanın bölge müdürü Nevzat’a hayat verecek. Başarılı oyuncu aynı zamanda İdea Film‘in Netflix için çektiği, 6 bölümlük “Asaf” dizisinde “Murat” rolünü canlandırıyor. Çağdaş Onur Öztürk daha önce “Terapist”, “Fatma” ve “Prens” gibi ilgiyle izlenen dijital dizilerde seyirci karşısına çıkmıştı.

Ömer Dizisi Hakkında

Ömer, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 9 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği, senaryosunu Gülizar Irmak'ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ve Barış Falay paylaşmaktadır.