Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yalçın Çakır'ın Son Hali

Flash TV'de sunduğu enteresan programlarla hafızalara kazınan Yalçın Abi olarak tanınan Yalçın Çakır'ın son hali ortaya çıktı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Yalçın Abi'nin programları izleyicinin çok özlediği yapımlar arasında yer alıyor.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 13:32
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Yalçın Çakır'ın Son Hali

Flash TV'de sunduğu enteresan programlarla hafızalara kazınan Yalçın Abi olarak tanınan Yalçın Çakır uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Yalçın Abi'nin son hali ortaya çıktı.

Flash TV'de ilgiyle izlenen Düzlem Ayna, Yüzyüze, Flaş Ekip, Evlat Acısı, Evlat Hasreti, Acı Umut, Buna da Şükür, Yalan Yok, Yalan Testi, Yalçın Çakır ile Yüzleşme, Aradakiler, İş Peşinde ve Pozitif Reality gibi birçok programın sunucusu olarak tanınan Yalçın Çakır, aradan yıllar geçmesine rağmen eski videolarıyla gündem olmaya devam ediyor.

Kullandıkları özel bir yaşlandırma tekniğiyle 14 yıldır kayıp bir kişiyi arayan Yalçın Abi'nin programına katılan herkes sosyal medyada gündem oluyordu. Yaşlandırma tekniğine ek olarak Melek Subaşı'nın yalan söyleyip söylemediğini anlamak için Yalan Topu testini de başarıyla kullanan Yalçın Çakır programları izleyicinin çok özlediği yapımlar arasında yer alıyor.

2017'de Beyaz TV'de program yapmaya başlayan Yalçın Çakır bir süre sonra ayrılıp ailesiyle beraber Bodrum'a yerleşti.

Burada Gümüşlükspor'da spor muhabirliği yapan Yalçın Çakır sosyal medyada sık sık karelerini paylaşıyor.

İşte Yalçın Çakır'ın son hali...