Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ziraat Bankası 2 Bin TL Hediye Kampanyası

Ziraat Bankası, kasım ayına girer girmez yeni kampanyalarını uygulamaya başladı. Son olarak düzenlediği yeni kampanyası kapsamında 2 bin TL hediye edeceğini açıklayan Ziraat Bankası, kampanyanın 15 Kasım’da sona ereceğini duyurdu.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 15:03
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Ziraat Bankası 2 Bin TL Hediye Kampanyası

Ziraat Bankası bir defaya mahsus hesaplara 2 bin TL yatıracak!

Ziraat Bankası hesabı olanlar yaşadı! Ziraat Bankası, kasım ayına girer girmez yeni kampanyalarını uygulamaya başladı. Son olarak düzenlediği yeni kampanyası kapsamında 2 bin TL hediye edeceğini açıklayan Ziraat Bankası, kampanyanın 15 Kasım’da sona ereceğini duyurdu. Gıdadan akaryakıta, teknolojiden beyaz eşya sektörüne kadar hemen her alanda kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yaptığı alışverişlerde kazançlı çıkmasını sağlayan Ziraat Bankası, kasım ayına özel ilk kampanyasını paylaştı.

Ziraat Bankası, troyestore.com'da yapılacak harcamalara 2 bin TL Bankkart Lira hediye edeceğini açıkladı.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya troyestore.com'da geçerli olacak. Bankkart, Bankkart Genç ve aynı zamanda, Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğiyle bahsi geçen kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve kısa mesaj kanallarından katılım sağlanabilecek.

Kısa mesaj ile katılmak amacıyla Bankkart sahiplerinin TROY yazıp 4757'ye Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermesi gerekecek. Kısa mesaj gönderimleri ücretsiz olacak.

Bir müşteri kampanya süresince en fazla 2 bin TL Bankkart Lira kazanabilecek.

Kampanya şartlarını yerine getirenlere Bankkart Lira'lar 5 Aralık 2023 tarihinde yüklenecek. Kampanyaya asıl kart sahipleri katılım sağlayabilecek. Bununla beraber, ek kartlar ve sanal kartlar ile gerçekleşen işlemler asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecek.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanma hakkına sahip olacak.

Kampanyaya kampanya tarihlerinde katılmayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacak.

Bankkart Lira kullanılarak gerçekleşen işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile gerçekleşen işlemler kampanya kapsamında yer almayacak.

Kampanya döneminde gerçekleşen işlemlerin iade/iptal edilmesi halinde verilen Bankkart Lira geri alınacak. Aynı zamanda, Bankkart Kumbara'da yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda ise kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacak.

DETAİLLER İÇİN TIKLAYINIZ

Kentsel dönüşüme yönelik düzenlemelerin olduğu teklif TBMM Genel Kurulu’nda!

Bakan Bolat resmen açıkladı! Geçici kapatma cezası geliyor!

İzinsiz konut kiralamalara 100 bin TL ceza! Resmi Gazete’de yayımlandı!