Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Adını Feriha Koydum dizisinin Halil'i Ufuk Tan Altunkaya'nın son hali gündemde

Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Perçin, Ceyda Ateş gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisinde Halil karakterini canlandıran Ufuk Tan Altunkaya'nın son hali gündemde. Halil karakterinin 'Feriyanım', 'Güler yüzlü Feriyam', 'Kelebekleri severim Allah'ın güzel mahlukatları' gibi replikleriyle hafızalara kazınan Ufuk Tan Altunkaya bir süredir ekranlarda görünmüyordu.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 13:28
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Adını Feriha Koydum dizisinin Halil'i Ufuk Tan Altunkaya'nın son hali gündemde

Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Perçin, Ceyda Ateş gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisinde Halil karakterini canlandıran Ufuk Tan Altunkaya'nın son hali gündem oldu.

Halil karakterinin 'Feriyanım', 'Güler yüzlü Feriyam', 'Kelebekleri severim Allah'ın güzel mahlukatları' gibi replikleriyle hafızalara kazınan Ufuk Tan Altunkaya bir süredir ekranlarda görünmüyordu. 1984 doğumlu Ufuk Tan Altunkaya, 2013'te Fatih, 2017'de Biz Size Döneriz, 2013'te Beni Böyle Sev isimli yapımlarda boy gösterdi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nde eğitmenlik yapan isim şimdilerde kamera önünde değil sahnelerde olmayı tercih ediyor. İşte Ufuk Tan Altunkaya'nın son hali...

Bir dönemin fenomen dizisi Adını Feriha Koydum hafızalardaki yerini koruyor.

'Feriyanım', 'Güler yüzlü Feriyam', 'Kelebekleri severim Allah'ın güzel mahlukatları' gibi replikleri nedeniyle izleyicilerin kısa sürede sevdiği Halil karakteri, genç kıza platonik olarak aşıktı. Adını Feriha Koydum'un Halil'i Ufuk Tan Altunkaya'nın son halini görenler kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Ünlü isim, seneler önce sergilediği oyunculuk performansı ve replikleriyle tekrar gündeme geldi.

ADINI FERİHA KOYDUM'UN YILDIZI GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

Halil rolüyle mizah sayfalarında sık sık paylaşılan Altunkaya'nın son hali dikkat çekti. Sosyal medyadan paylaşım yapan Altunkaya'nın son haline, 'Sene 2023 Halil'in son durumuna bakmaya geldim', 'Psikopat Halil olarak kaldı adamın ismi, şaka gibi', 'Halil, geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, dünya güneşe hasret kalırdı.' gibi yorumlar geldi.

1984 doğumlu Ufuk Tan Altunkaya 39 yaşındadır. Dizi ve tiyatro oyuncusu olan Altunkaya, 2013'te Fatih, 2017'de Biz Size Döneriz, 2013'te Beni Böyle Sev isimli yapımlarda rol aldı. Ufuk Tan Altunkaya, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nde eğitmenlik de yaptı.