Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Nihat Doğan'a Hapis İstemi Şoku! Ticari Anlaşmazlıkta Hakaret ve Tehdit İddiası

Şarkıcı Nihat Doğan, ticari anlaşmazlık yaşadığı Sevim Alan'a hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla 2 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle karşı karşıya kaldı. Dünyaca ünlü güzellik uzmanı Sevim Alan, Doğan'a karşı şantaj, hakaret ve tehdit suçlamalarıyla dava açtı.

Yayın Tarihi: 16.06.2023 15:13
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Nihat Doğan'a Hapis İstemi Şoku! Ticari Anlaşmazlıkta Hakaret ve Tehdit İddiası

Nihat Doğan'a Hapis İstemi Şoku!

Şarkıcı Nihat Doğan bu defa hapis istemi şokuyla karşı karşıya kaldı. Doğan'ın ticari anlaşmazlık yaşadığı Sevim Alan'a hakaret ve tehdit ettiği belirtildi. İddiaya göre; ünlü türkücünün 2 yıl 10 aya kadar hapsi istendi. Mabel Matiz'in ünlü şarkısı Antidepresan'ı kendine has tarzıyla yorumlamasıyla uzun süre konuşulan Nihat Doğan bu defa ticari anlaşmazlığıyla gündeme geldi.

Sevim Alan'ın İddiaları

Türkiye'de birçok yerde merkezi bulunan dünyaca ünlü güzellik uzmanı Sevim Alan, şarkıcı Nihat Doğan'la davalık oldu. Ünlü güzellik uzmanı Alan, kendi adını vererek güzellik merkezi açan Nihat Doğan'a hakaret ve tehdit gerekçesiyle dava açtı.

Doğan'ın İddiaları

Doğan, Bakırköy'de açtığı güzellik merkezinin ardından Alan'a "güzellik merkezini iş yapmıyor diye satışa çıkaracağım" dedi. İsminin verilerek açılan güzellik merkezinin satış yapılmadığı iddiasıyla satışa çıkarılarak kendisine şantaj yapıldığını söyleyen Sevim Alan, "Markamı kötülemek istedi. Bana yeniden yüksek fiyatla satmaya çalıştı. Geçen yıl 1 milyon 500 bine geri satın aldım ama hala borcum olduğunu iddia etti" açıklamaları yaptı.

Hakaret ve Tehdit İddiaları

Nihat Doğan'ın sosyal medya paylaşımlarında kendisine, "dolandırıcı cüce, kokarca, suratının çirkinliğini yüz nakli kurtarır mı bilmem fakat kalbinin pisliğini yapay kalp ameliyatı dahi kurtarmaz, sana yapay kalpler alacağım, sana küçük estetikler alacağım, ağdacı çirkef" diyerek hakaret ettiğini açıkladı. Bir televizyon programında da Nihat Doğan'ın bu mesajları yayınlandığı ve Sevim Alan'ın hayatının tehlikede olduğu anlatılan şikayet dilekçesinde, Doğan'ın programa mesaj atarak Alan'ın kendisine borcu olduğu ve ödemezse cevap hakkını kullanacağı yeri iyi bildiğini belirterek kastının Alan olduğu kaydedildi.