Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Atiye'den üçüncü çocuk açıklaması

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan şarkıcı Atiye, üçüncü çocuk istediğini söyledi. Atiye, 'Ben tek çocuk olarak büyüdüm ama kalabalık bir ortamdaydım. Kuzenlerimleydim. Çocukları seviyoruz. Ferahfeza da kardeş istiyor. Üçüncü çocuktan sonra dördüncü de olabilir. Onu sonra konuşuruz' dedi.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 11:13
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Atiye'den üçüncü çocuk açıklaması

2018 yılında sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Atiye, bir yıl sonra ilk kızı Ferah Feza'yı kucağına almıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda da ikinci kızı Neva'ya kavuşmuştu.

Atiye, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Geçtiğimiz mayıs ayında Neva adında kızını kucağına alan şarkıcı, Ablası Ferah Feza kıskanıyor mu? sorusuna, Ablası onu çok seviyor. Şu an iyi anlaşıyor gibi... Kıskançlık olaylarına girmedi. Ondan güzel bir abla olacak. Ferahfeza anaokuluna başladı. Sesimden anlaşılıyordur, devamlı hastalanıyoruz yanıtını verdi.

Üçüncü çocuğu istediğini söyleyen Atiye, Ben tek çocuk olarak büyüdüm ama kalabalık bir ortamdaydım. Kuzenlerimleydim. Çocukları seviyoruz. Ferah Feza da kardeş istiyor. Üçüncü çocuktan sonra dördüncü de olabilir. Onu sonra konuşuruz dedi.

Şarkıcı, Üçüncü çocuğun erkek olmasını ister misiniz? sorusuna, Üçüncü çocuğun erkek olmasını isterim ama kız olursa da mutlu oluruz. Kız zaten ayrı... Genel olarak çocuk çok seviyoruz, istiyoruz diye cevap verdi.

Neva'nın anlamı ne?

Atiye, Türk müziğinde makam adı. Ferah Feza da öyle... İkisi de 'A' ile bitiyor. Arapça da farklı anlamları var. Neva'yı duyunca çok beğendik, hemen karar verdik cevabını verdi.

Doğum kilolarını veren şarkıcı, Hamileyken pilates yapıyordum. Çok yemek yiyen biri değilim. Arada abur cubur canım çekiyor. Zaten çok yemek yemediğin zaman kilo almıyorsun. Normalde nasıl besleniyorsam hamilelikte de öyle beslendim. Yine spora devam ediyorum dedi.

Yeni şarkı çıkaracağını söyleyen Atiye, Onun klibi çekeceğiz. Sahnelerimiz başlayacak. Ekiple provalarım olacak. Ama yeni şarkımız 'Anlayana' beni çok heyecanlandırıyor. Hareketli bir şarkı, dans ağırlık bir klip çekmek istiyorum. İbrahim Erkal'ın 'Unutmayacağım' şarkısını da seslendirmiştim. O da çok içime sindi. Duygusal parça... O şarkıyı çok beğenmiştim. İlk defa arabesk şarkı söyledim. İçime sindi. Almanya'da doğup büyüdüğüm için gençliğimde İbrahim Erkal'ı çok bilmiyordum. Sonradan keşfettim. Şarkıları kalbe dokunuyor diye konuştu.

Atiye, Çocuklarınızla reklam filminde oynar mısınız? sorusuna, O tarz teklifler alıyoruz ama büyük heveslerimiz yok. Markaya bağlı. Güvendiğimiz bir marka olması lazım. Ama kendi çocuğumu oynatmam. Yüzü görünmeyecekse olabilir. Detaylara bağlı diye cevap verdi.