Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Burçların Para ve Servet Durumu

Burçların para ve servet durumu hakkında bilgiler.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 15:33
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Burçların Para ve Servet Durumu

KOVA

Kova burçları genel özellikleri itibarıyla son derece ilgisiz ve alakasız görünen burçlar olsa da oysaki boğa burçları sevdiği insanlara büyük ölçüde değer vermektedir. Kaliteli yaşamayı seven kova burçları, parayı da fazlasıyla sevmektedir. Kendine yatırım yapmayı ve parasını kaliteli bir şekilde harcamayı fazlasıyla seven kovalara da evrenden para sirkülasyonu her zaman sağlanmaktadır.

OĞLAK

Oğlak burçları genel özellikleri itibarıyla inatçı tavırlarıyla ön planda olan kişiler olurken, oğlak burçlarıyla sağlıklı bir iletişim içerisinde olmak çoğu zaman zordur. Hemen hemen her işte titiz davranışlar sergileyen oğlak burçları bu özellikleri dolayısıyla asla parasız kalmamaktadırlar. Çalışmayı sevmeleri ve azimleri dolayısıyla para her zaman ondadırlar.

AKREP

Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla hayatta her zaman kendi düşüncelerine önem veren kişiler olurken, akrep burçları kendilerine saygı duyulmadığını gördüğünde büyük ölçüde çirkinleşebilmektedir. Etrafında bulunan insanların her zaman onun isteklerini kabul etmesini dileyen akrep burçları, enerji olarak her zaman parayı kendilerine çekmektedirler. Para, akrep burçlarından asla ayrılmamaktadır.

BOĞA

Sabit fikirli ve kendi kuralları ile hareket etmekten hoşlanan Boğalar bu yıl kendi hayatında büyük bir sınav verdi. Tüm olumsuzluklara rağmen sıkı çalışmayı bırakmayan Boğaların bu ısrarcı tavırları yeni yıla girmeden büyük bir servete konmalarını sağlayacak. Hedefe giden yolda tüm taşlar yerine oturuyor. Boğalar için yaratıcılık dolu, azimli ve kazanç odaklı bir yıl sonu çok uzak gözükmüyor.

KOÇ

Hayatını disiplini yaşamaktan hoşlanan, aklına koyduğunu yerine getiren Koç burcu bu yıl beklediği huzura ve servete kavuşacak. Onlar çalışmaktan büyük keyif alıyor. Onların bu istikrarlı ve prensipli bakış açısı yeni yıla girmeden büyük kazançlar elde edebilmelerini sağlayacak. Rekabet içinde oldukları rakiplerini eleyerek zirveye doğru adım adım ilerleyen Koçlar parasına para gücüne güç katacak.

ASLAN

Astrolojide en şöhrete düşkün ve başına buyruk burç olarak bilinen Arslanlar her ne kadar harcamalarını dizginleyemese de hedefine ulaşma noktasında verdikleri çabalar sonuç verecek. Başarıyı, şöhreti ve parayı ayaklarına kadar getirecek fırsatları kader döngüsünde onların önüne çıkaracak.