Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Cemre Kemer İkinci Kez Anne Oluyor!

Yıllar önce Hepsi Grubu'ndaki dansları ve şarkılarıyla adından söz ettiren Cemre Kemer, 2020 yılınca reklamcı Emir Medina ile nikah masasına oturdu. 2021 yılında ilk bebeğini kucağına alan Kemer, ikinci kez anne oluyor. Ünlü ismin bebeğinin cinsiyeti ise henüz bilinmiyor. Cemre Kemer, 17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokuldan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'nde bale eğitimi de alarak aynı zamanda ortaokul ve liseyi burada bitirdi. Atatürk Kültür Merkezinde Çocuk Ve Gençlik Balesi gurubuyla sahneye konulan çeşitli çocuk bale oyunlarında değişik rollerde görev yaptı. Hepsi Grubu'nda hem şarkı söyleyerek hem de dans eden Kemer, grubun dağılmasıyla sosyal medyaya ağırlık verdi. 300 binden fazla takipçisi bulunan Kemer, Instagram'da içerik üreticiliği yapıyor.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 08:59
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Cemre Kemer İkinci Kez Anne Oluyor!

Cemre Kemer İkinci Kez Anne Oluyor!

Yıllar önce Hepsi Grubu'ndaki dansları ve şarkılarıyla adından söz ettiren Cemre Kemer, 2020 yılınca reklamcı Emir Medina ile nikah masasına oturdu. 2021 yılında ilk bebeğini kucağına alan Kemer, ikinci kez anne oluyor.

Ünlü İsimlerden Tebrik Yorumu Yağdı

Güzel haberi kızı Karla ile çektiği videoyla duyuran Kemer, 'Hamileler toplansın, yeniden başlıyoruz' ifadelerini kullandı. Cemre Kemer'in paylaşımına Özge Özpirinçci, Pınar Sabancı, Aslışah Alkoçlar, Burcu Kara ve Seda Bakan gibi isimlerden tebrik mesajı yağdı. Ünlü ismin bebeğinin cinsiyeti ise henüz bilinmiyor.

Cemre Kemer Kimdir?

Cemre Kemer, 17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokuldan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'nde bale eğitimi de alarak aynı zamanda ortaokul ve liseyi burada bitirdi. Atatürk Kültür Merkezinde Çocuk Ve Gençlik Balesi gurubuyla sahneye konulan çeşitli çocuk bale oyunlarında değişik rollerde görev yaptı. Hepsi Grubu'nda hem şarkı söyleyerek hem de dans eden Kemer, grubun dağılmasıyla sosyal medyaya ağırlık verdi. 300 binden fazla takipçisi bulunan Kemer, Instagram'da içerik üreticiliği yapıyor.