Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Derya Uluğ, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda İlk Konserini Verdi

Derya Uluğ, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda ilk konserini verdi. Uluğ, konser öncesi heyecanını dile getirirken, sahnede sevgilisi Asil Gök'ün doğum gününü de kutladı. Konserde birçok ünlü isim de yer aldı.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 00:17
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Derya Uluğ, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda İlk Konserini Verdi

Derya Uluğ, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda İlk Konserini Verdi

Derya Uluğ, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda ilk konserini verdi. Basın mensuplarının, 'İlk Harbiye konseriniz. Neler söylemek istersiniz?' sorusuna yanıt veren Uluğ, 'Son dakikalara kadar rahattım ama şu an çok heyecanlıyım. Her açıdan çok büyük emek verdik. Arka planda yaklaşık 100 kişilik bir ekip var. İnşallah izleyen herkes çok etkilenir ve eğlenir. Gelenlere yeni bir hikaye izleteceğiz' dedi.

ÇOK HEYECANLIYIZ AMA ÇOK İYİ HAZIRLANDIK

Derya Uluğ, Mustafa İpekçioğlu'nun konuk olduğu sahnede 'Ne Ağlarsın' şarkısını yorumladı.

BAŞIMA GELMİŞ EN GÜZEL ŞEYSİN

Sevgilisi Asil Gök ile 'Yansıma' parçasını seslendiren ünlü şarkıcı, ardından, 'Annem beni doğurduğundan beri başıma gelmiş en güzel şeysin. Müzisyenliğine, kalbine ve insanlığına aşığım' şeklinde konuştu.

Derya Uluğ, sahnede sevgilisi Asil Gök'ün doğum gününü de sürpriz pastayla kutladı.

Derya Uluğ'u dinlemeye gelenler arasında Berfu-Eser Yenenler, İbrahim Selim, Müjde Uzman, İrem Derici, Onur Akbay, Zehra Yılmaz ve Tülin Şahin gibi isimlerin yanı sıra Fenerbahçeli futbolcular İrfan Can Kahveci ve eşi Gözde Kahveci, İrfan Can Eğribayat ve eşi Ceren Arpaçay Eğribayat, İsmail Yüksek, Samet Akaydın ve Cengiz Ünder ve sevgilisi Bilge Yenigül de vardı.

Şarkıcı Derya Uluğ, Harbiye Açıkhava'da sahne aldı; İrem Derici, Cemre Solmaz ve Mehtap Algül'ün eğlenceli anları sosyal medyaya böyle yansıdı... Buyurun ????