Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Doğu Demirkol ve Ayşe Kırca'nın Avrupa Turu

Yeteneksizsiniz'deki performansıyla hayatımıza giren ve son zamanlarda da birçok başarılı projeye imza atan Doğu Demirkol, Levent Kırca ile Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca'yla birliktelik yaşamaya başlamıştı. İkilinin aşkı, Beylerbeyi'nde bir mekanda işletmecisinin paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkmıştı. Yaklaşık bir yıldır ilişkilerini sürdüren Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Avrupa turuna çıktı. Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Avrupa turunun ilk durağı olan Hollanda'nın başkenti Amsterdam'dan sonra Belçika'nın başkenti Brüksel'e geçti. İkili, Avrupa'daki şehirlerin tarihi ve turistik yerlerini gezerken, aşklarını doyasıya yaşadıkları fotoğraflar da paylaşıyor. Daha önce ilişkileri hakkında, "Her şey yolunda" açıklamasını yapan Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Brüksel Meydanı'nda objektif karşısına geçti. Birlikte poz veren ikilinin bir hayli keyifli olduğu görüldü. Ayşe Kırca, bu fotoğrafları kalp emojisiyle birlikte sosyal medya hesabından yayınlamayı da ihmal etmedi.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 14:58
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Doğu Demirkol ve Ayşe Kırca'nın Avrupa Turu

Doğu Demirkol ve Ayşe Kırca'nın Avrupa Turu

Yeteneksizsiniz'deki performansıyla hayatımıza giren ve son zamanlarda da birçok başarılı projeye imza atan Doğu Demirkol, Levent Kırca ile Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca'yla birliktelik yaşamaya başlamıştı. İkilinin aşkı, Beylerbeyi'nde bir mekanda işletmecisinin paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkmıştı.

Avrupa geziliyor

Yaklaşık bir yıldır ilişkilerini sürdüren Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Avrupa turuna çıktı. Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Avrupa turunun ilk durağı olan Hollanda'nın başkenti Amsterdam'dan sonra Belçika'nın başkenti Brüksel'e geçti. İkili, Avrupa'daki şehirlerin tarihi ve turistik yerlerini gezerken, aşklarını doyasıya yaşadıkları fotoğraflar da paylaşıyor. Daha önce ilişkileri hakkında, "Her şey yolunda" açıklamasını yapan Doğu Demirkol ile Ayşe Kırca, Brüksel Meydanı'nda objektif karşısına geçti. Birlikte poz veren ikilinin bir hayli keyifli olduğu görüldü. Ayşe Kırca, bu fotoğrafları kalp emojisiyle birlikte sosyal medya hesabından yayınlamayı da ihmal etmedi.