Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Doğuş'un Eşi Hoşkedem Hidayetkızı Kimdir?

Gamsız ve Ben Sensiz Ne Yaparım gibi hit olmuş şarkılarla tanınan Doğuş hakkındaki iddialar ardından gözler eşi Hoşkedem Hidayetkızı'na çevrildi. 9 yıldır evli olan çiftin 2 erkek çocukları var. Azeri gazeteci ve sunucu Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 1974 tarihinde dünyaya geldi. Nahçıvan Devlet Üniversitesi ve Bakü Devlet Üniversitesi'nde eğitim gördü. 1998 yılında Üç nöqtə gazetesini kurdu. 2014 yılında Doğuş olarak bilinen şarkıcı Orhan Baltacı'yla evlendi. Çiftin 2016 yılında Arda ve Arın isimli ikiz erkek çocukları oldu. Ünlü popçunun eşi Hoşgedem Hidayetkızı Azerbaycan'da ki televizyon programında iddialara cevap vereceklerini açıkladı. DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre 2014 yılında Azerbaycan'da sunuculuk yapan Hoşkedem Hidayetkızı ile evlenen ve bu evlilikten 2 çocuğu olan şarkıcı Doğuş ihanet iddialarına eşiyle beraber cevap vereceklerini açıkladı. Ünlü popçunun eşi Hoşgedem Hidayetkızı eşiyle beraber ortak bir karar aldıklarını ve bunu beraber açıklayacakları

Yayın Tarihi: 02.11.2023 22:25
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Doğuş'un Eşi Hoşkedem Hidayetkızı Kimdir?

Doğuş'un Eşi Hoşkedem Hidayetkızı Kimdir?

Gamsız ve Ben Sensiz Ne Yaparım gibi hit olmuş şarkılarla tanınan Doğuş hakkındaki iddialar ardından gözler eşi Hoşkedem Hidayetkızı'na çevrildi. 9 yıldır evli olan çiftin 2 erkek çocukları var.

Azeri gazeteci ve sunucu Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 1974 tarihinde dünyaya geldi. Nahçıvan Devlet Üniversitesi ve Bakü Devlet Üniversitesi'nde eğitim gördü. 1998 yılında Üç nöqtə gazetesini kurdu. 2014 yılında Doğuş olarak bilinen şarkıcı Orhan Baltacı'yla evlendi. Çiftin 2016 yılında Arda ve Arın isimli ikiz erkek çocukları oldu.

Doğuş'un Eşi Hoşkedem Hidayetkızı'nın Açıklaması

Ünlü popçunun eşi Hoşgedem Hidayetkızı Azerbaycan'da ki televizyon programında iddialara cevap vereceklerini açıkladı. DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre 2014 yılında Azerbaycan'da sunuculuk yapan Hoşkedem Hidayetkızı ile evlenen ve bu evlilikten 2 çocuğu olan şarkıcı Doğuş ihanet iddialarına eşiyle beraber cevap vereceklerini açıkladı. Ünlü popçunun eşi Hoşgedem Hidayetkızı eşiyle beraber ortak bir karar aldıklarını ve bunu beraber açıklayacaklarını canlı yayında söyledi. Hidayetkızı ' Eşim Doğuş ile ilgili çıkan haberler için beraber canlı yayında çıkarak cevap vereceğiz' dedi.

Ne Olmuştu?

Show TV'de ekrana gelen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında gündemi sarsacak bir gelişme yaşanmıştı. Esra Çömelek ismindeki kadın, 9 yıldır Hoşkeden Hidayetkızı ile evli olan 2 çocuk babası Doğuş ile yasak aşk yaşadıklarını ve dini nikah kıydıklarını söylemişti.