Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ve Nur Viral Arasındaki Kahve Tartışması

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ve sunucu Nur Viral arasında kahve fiyatı üzerine tartışma yaşandı. Kavaklı, Nur Viral'in programında seyircilerin sorularını yanıtlarken, kahve konusunda sert bir çıkış yaptı. Tartışma sosyal medyada da gündem oldu.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 22:48
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ve Nur Viral Arasındaki Kahve Tartışması

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ve Nur Viral Arasındaki Kahve Tartışması

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, Nur Viral'in soruları ve canlı yayına bağlanan izleyicilerin sorularına verdiği yanıtlarla zaman zaman gündeme geliyor. Yusuf Kavaklı son olarak sunucu Nur Viral ile kahve parası konusunda anlaşamadı. Nur Viral elindeki kağıda bakarak 'Bunu okuyamam, bu bana hakaret. Ben bunu her gün yapıyorum' dedi ve kağıdı okuması için Kavaklı'ya uzattı. Yusuf Kavaklı ise 'Evinde maliyeti 5 lira olan kahveyi içmek için bilmem nereye gidip de 150 TL veren adam ahmağın daniskası' diyerek kağıdı okudu. Nur Viral ise 'Kahve 150 TL değil ki' deyince Yusuf Kavaklı ise 'Evde 5 liraya içecekken 150 TL veriyorsan enayisin, hadi yürü' yanıtını verdi. Nur Viral ise bunu kabul etmeyerek kendini savundu.

Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, Nur Viral'in programına konuk olmaya devam ediyor. Cuma günleri canlı yayında seyircilerden gelen soruları da yanıtlayan Kavaklı, bu sefer kahve konusunda sert çıktı. 'Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var' programının Cuma günleri konuğu ise Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı oluyor. Yusuf Kavaklı, canlı yayında özellikle seyircilerden gelen sorulara ve yorumlara cevap veriyor. Nur Viral, seyircilerden gelen bir yorumu 'ben bunu okuyamam, her gün yapıyorum bunu' diyerek sözü Kavaklı'ya bıraktı. Seyircinin dışarıdan alınan kahvelere yönelik sözlerini okuyan Kavaklı, bu yoruma katılınca Nur Viral ise 'bu bana hakaret sayılır' yorumunda bulundu. Seyircinin 'evinde 5 liraya yapabileceğin bir kahveyi dışarıdan 150 liraya içen bir kişi, ahmağın daniskasıdır' yorumunu okuyan Kavaklı'ya Nur Viral ise 'bu bir zevk' diyerek yanıt verdi. Nur Viral'in 'insan bazen kahve içtiği ortamı değiştirmek ister' diyerek kendini savunmasına ise Kavaklı, 'bu adamlar İsrail'e arka çıkıyor' yanıtını verdi. Kahve fiyatı üzerine yapılan bu tartışma sosyal medyada ise gündem oldu. Kahve sorusunun üzerine başka bir seyircinin Batı'nın medeniyetine dair sarf ettiği sözlere ise Yusuf Kavaklı bir anısını anlatarak katıldığını belirtti.