Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Esin Moralıoğlu'nun Değişimi Şaşırttı

Başrolünü usta oyuncu Kadir İnanır'ın oynadığı Tatar Ramazan filmlerinde Zeynep rolüne hayat veren ve 'Mankenler Kraliçesi' olarak bilinen Esin Moralıoğlu, yıllardır ortalıkta yoktu. Arzum Onan'ın doğum gününe gitti. Bir dönemin en çok konuşulan ve podyumlarda fırtınalar estiren modeli Esin Moralıoğlu, Arzum Onan'ın doğum gününe katıldı. Gözlerden uzak yaşayan Esin Moralıoğlu'nun son hali sosyal medyada gündem oldu. 'Doğal halinde kalsaydı keşke' Esin Moralıoğlu'nun değişimine 'Arzum Onan'ın yanında çok yıpranmış kaldı', 'Doğal halinde kalsa Arzum gibi olurdu' yorumları geldi.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 11:34
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Esin Moralıoğlu'nun Değişimi Şaşırttı

Esin Moralıoğlu'nun Değişimi Şaşırttı

Başrolünü usta oyuncu Kadir İnanır'ın oynadığı Tatar Ramazan filmlerinde Zeynep rolüne hayat veren ve 'Mankenler Kraliçesi' olarak bilinen Esin Moralıoğlu, yıllardır ortalıkta yoktu. Arzum Onan'ın doğum gününe gitti

Bir dönemin en çok konuşulan ve podyumlarda fırtınalar estiren modeli Esin Moralıoğlu, Arzum Onan'ın doğum gününe katıldı. Gözlerden uzak yaşayan Esin Moralıoğlu'nun son hali sosyal medyada gündem oldu.

'Doğal halinde kalsaydı keşke' Esin Moralıoğlu'nun değişimine 'Arzum Onan'ın yanında çok yıpranmış kaldı', 'Doğal halinde kalsa Arzum gibi olurdu' yorumları geldi. 'Yüzüme botoks yaptırıyorum' Esin Moralıoğlu, geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıklamalarda 'Yüzüme botoks yaptırıyorum. Çünkü çok enerjik ve mimikleriyle yaşayan bir kadınım.' demişti.

1990'da mankenler kraliçesi seçilen Esin Moralıoğlu

Esin Moralıoğlu, dönemin en çok konuşulan ve podyumlarda fırtınalar estiren modellerinden olmuştu. Mankenliği bırakmasının ardından gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan Moralıoğlu, uzun yıllar sonra Arzum Onan'ın doğum gününde ortaya çıktı.

Kimse tanıyamadı

Esin Moralıoğlu'nun son halini görenler adeta şoke oldu. Moralıoğlu'nun son haline sosyal medyadan yorum yağdı... İşte inanılmaz değişimi...