Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Game of Thrones Yıldızından Şaşırtan İtiraf: “Kovulmaktan Korkuyordum”

Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke, Bazaar röportajında yaşadığı sağlık sorunu ve korkuları hakkında konuştu. Clarke, kariyerine ve hayata bakışının değiştiğini belirtti. Ayrıca, oyunculuğa geri dönme sürecini ve beyin hastalığıyla mücadelesini anlattı.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 22:46
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Game of Thrones Yıldızından Şaşırtan İtiraf: “Kovulmaktan Korkuyordum”

Game of Thrones Yıldızından Şaşırtan İtiraf: “Kovulmaktan Korkuyordum”

37 yaşındaki Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke, Bazaar’a verdiği röportajda yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili konuştu: “Ölmekten korkmuyordum. Kovulmaktan korktum! Dürüst olmak gerekirse, tüm bunlar beni çok utandırdı. Sanki bozulmuştum. Sanki yapımcılar benim güvenilmez bir kişi olduğumu düşünüyorlardı.”

Clarke, yaşadığı rahatsızlıkla beraber kariyerine ve hayata bakışının değiştiğini de belirtiyor: “Başarısızlık konusunda endişelenmiyorum; başarısızlıkla büyüyorum! Bir şeyler ters giderse, her zaman bunu düzeltebileceğimi düşünürüm.”

Clarke, fiziksel rollere yıllarca ara verdikten sonra ara sıra seslendirme yapmayı tercih ederek bu yıl oyunculuğa geri döndü.Ayrıca, neden oyunculuğa ara verdiğini açıkladığı bir yazı kaleme aldığında çok sayıda beyin hastalığının kendi adını bile hatırlayamaz hale getirdiğini söyledi.Emilia bu yıl Chiwetel Ejiofor’la birlikte yapımcılığını üstlendiği bilim kurgu romantik komedisi The Pod Generation’da rol aldı.