Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Hacı ve Zeynep Nazlı Sabancı Çifti Bebeklerine 'Arzu Alara' İsmiyle Kavuştu

Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Sabancı çifti, 15 Ağustos'ta ilk kez anne ve baba olmuş ve bebeklerine 'Arzu Alara' adını vermişlerdir. Arzu Sabancı, bebeklerinin ismiyle ilgili duygularını dile getirirken, Nazlı Sabancı ise üç aylık kızlarıyla yaptıkları yürüyüşü sosyal medyada paylaşmıştır.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 14:45
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Hacı ve Zeynep Nazlı Sabancı Çifti Bebeklerine 'Arzu Alara' İsmiyle Kavuştu

2021'de nikâh masasına oturan Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Sabancı'dan müjdeli haber gelmişti.

İkili, 15 Ağustos'ta ilk kez anne ve baba olmuştu. Çift, dünyaya gelen bebeklerine 'Arzu Alara' adını vermişti.

'Arzu Alara' ismiyle ilgili duygularını dile getiren Arzu Sabancı, 'Bana yaptıkları sürprizle beni çok duygulandırıp, gururlandırıp, çok mutlu ettiler. Adı uğurlu gelsin. Kızımız sağlıklı, analı, babalı büyüsün inşallah. Benim de ilk adım babaannemin adı Fehmiye Arzu. Alara'ya da babaanne adı uğurlu gelsin inşallah' ifadelerini kullanmıştı.

Ardından bir açıklama daha yapan Arzu Sabancı, torununa, 'Canım kızımız seni uzun zamandır heyecanla bekliyorduk, hoş geldin dünyamıza… Analı, babalı büyü, sağlıklı, mutlu, şanslı, başarılı uzun bir ömrün olsun inşallah' diyerek, seslenmişti.

MİNİK KIZLARIYA YÜRÜŞE ÇIKTILAR

Hacı-Nazlı Sabancı çifti, son olarak üç aylık kızlarıyla yürüyüşe çıktıkları anlardan bir kare paylaştı. Fotoğrafı eşini de etiketleyerek 402 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan sosyetik güzel Nazlı Sabancı, gönderisine; 'Sabah yürüyüşü' notunu yazdı. Ünlü ismin kısa sürede binlerce beğeni alan gönderisine; 'Nihayet anne nazlı ile tanıştık', 'Ne tatlı bir fotoğraf. Yeni anne-baba olmanın verdiği mutluluk ve heyecan yüzlerinizden okunuyor', 'Bir insana Annelik bu kadar mı yakışır?' gibi yorumlar yazdı.