Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kim Kardashian'ın Çocukları Paw Patrol Filminde Ne Kadar Kazandı?

Kim Kardashian'ın çocukları North ve Saint West, Paw Patrol filminde seslendirme yaparak binlerce dolar kazandılar. North, 'Mini' rolü için 20 bin dolar, Saint ise 'Meteor Max' karakteri için 10 bin dolar kazandı. Çocukların sözleşmelerinde anneleri Kim Kardashian'ın imzası bulunuyor ve kamera arkası görüntülerin kullanılmasına izin verildi. Kim Kardashian da aynı filmde 'Delores' karakterini seslendirdi.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 12:56
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Kim Kardashian'ın Çocukları Paw Patrol Filminde Ne Kadar Kazandı?

Ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği 'Keeping Up with the Kardashians' programıyla adından söz ettiren Kim Kardashian'ın çocukları North ve Saint West'in, ilki 2021 yılında gösterime giren Paw Patrol'un devam filmindeki maaşları belli oldu.

BİNLERCE DOLAR KAZANDILAR TMZ tarafından elde edilen belgelere göre; North'a, 'Mini' rolü için kayıt seansı başına 5 bin dolar olmak üzere toplam 20 bin dolar ödendi. 'Meteor Max'e sesiyle hayat veren Saint için de aynı oran belirlendi. Ancak Meteor Max'e iki kayıt seansı yeterli oldu. Bu da Saint'in 10 bin dolar kazandığı anlamına geliyor.

KARDASHIAN İMZALADI

İmza için yaşları yeterli olmayan çocukların sözleşmesinde, anneleri Kim Kardashian'ın imzası bulunuyor. Ayrıca North West'in sözleşmesinde, kamera arkası görüntülerin filmin tanıtımı amacıyla kullanılmasına izin verilmesi dikkat çekti.

SESLENDİRME KADROSU

29 Eylül'de vizyona giren ve hâlâ sinemalarda olan animasyon filminin kadrosunda; James Marsden, Kristen Bell, Serena Williams, Taraji P. Henson, Lil Rel Howery ve Chris Rock yer alıyor. Öte yandan Kim Kardashian, 2021 yapımı 'PAW Patrol: The Movie'deki 'Delores' karakterini bir kez daha seslendirdi. Kim'in, devam filminde ne kadar kazandığı ise merak konusu oldu.

DÖRT ÇOCUKLARI VAR

43 yaşındaki magazin yıldızının, Şubat 2021'de boşanma davası açıp Mart 2022'de resmi olarak yollarını ayırdığı rapçi Kanye West'le birlikteliğinden dört çocuğu bulunuyor. 1.9 MİLYAR DOLAR SERVET! Forbes dergisinin milyarderler listesine göre; reality show yıldızı ve girişimci Kim Kardashian, 2022'de 1.2 milyar dolar olan servetini bu yıl 1.9 milyar dolara çıkardı. Dudak uçulatan rakam; makyaj markası, cilt bakımı markası, giyim markası, 'Keeping Up with the Kardashians'şovu ve sponsorluk anlaşmalarından elde edilen gelirlerden oluşuyor.