Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat İstanbul İçin Son Çağrı Filminde Bir Araya Geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerinde yer aldığı Netflix yapımı "İstanbul İçin Son Çağrı" filmi, 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. Filmin konusu şöyle: "New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları."

Yayın Tarihi: 02.11.2023 15:39
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat İstanbul İçin Son Çağrı Filminde Bir Araya Geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat İstanbul İçin Son Çağrı Filminde Bir Araya Geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerinde yer aldığı Netflix yapımı "İstanbul İçin Son Çağrı" filmi, 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı.

Filmin konusu şöyle: "New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları."

'Aşk-ı Memnu' dizisindeki enerjilerinden dolayı yıllardır dillerden düşmeyen Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmiyle tekrar bir araya geliyor. 24 Kasım'da yayınlanacak filmin fragmanı yayınlanırken paylaşılan fotoğraflar da ortalığı alev alev yaktı.