Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

La Casa de Papel'in Yan Dizisi Berlin'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix, 'La Casa de Papel' karakteri Berlin'in merkezinde yer aldığı yeni dizinin yayın tarihini duyurdu. Pedro Alonso'nun başrolünde yer aldığı Berlin'de Michelle Jenner, Tristán Ulloa, Begoña Vargas, Julio Peña Fernández ve Joel Sánchez de rol alıyor. İspanyolca dilindeki diziyi bir kez daha Álex Pina ve Esther Martínez Lobato hazırlıyor ve sezonu 8 bölümden oluşuyor. Senaryoda iki isme David Oliva ve David Berrocal eşlik etti. Yönetmenliği Albert Pintó, David Barrocal ve Geoffrey Cowper üstlendi. Hikâyesi beklendiği gibi orijinal dizinin öncesinde geçecek.

Yayın Tarihi: 18.09.2023 23:58
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

La Casa de Papel'in Yan Dizisi Berlin'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix, Berlin'in merkezinde geçen yeni dizinin yayın tarihini duyurdu

'La Casa de Papel' karakteri Berlin'in merkezinde yer aldığı yeni dizinin yayın tarihi belli oldu. Netflix, daha önce aralık ayı olarak açıkladığı tarihin 29 Aralık olduğunu yeni bir video eşliğinde duyurdu.

Pedro Alonso'nun başrolünde yer aldığı Berlin'de Michelle Jenner (Keila), Tristán Ulloa (Damián), Begoña Vargas (Cameron), Julio Peña Fernández (Roi) ve Joel Sánchez (Bruce) de rol alıyor.

İspanyolca dilindeki diziyi bir kez daha Álex Pina ve Esther Martínez Lobato hazırlıyor ve sezonu 8 bölümden oluşuyor. Senaryoda iki isme David Oliva ve David Berrocal eşlik etti. Yönetmenliği Albert Pintó, David Barrocal ve Geoffrey Cowper üstlendi. Hikâyesi beklendiği gibi orijinal dizinin öncesinde geçecek.

La Casa de Papel'in yan dizisi Berlin'den ilk fragman

HAYAT Berlin dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu