Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

MasterChef All Star 136. bölüm fragmanı yayınlandı mı? MasterChef All Star yeni bölüm ne zaman?

MasterChef All Star'da dokunulmazlık oyunu oynanacak. Yarışmacılar Doğu Anadolu yemeklerini yaparak takım oyunu oynayacak. Yeni bölümde kaptanlık oyunu oynanacak ve yarışmacılar pizza yapacak. Eleme gecesinde Metin MasterChef'e veda etti.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 16:47
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

MasterChef All Star 136. bölüm fragmanı yayınlandı mı? MasterChef All Star yeni bölüm ne zaman?

MasterChef All Star 136. bölüm fragmanı yayınlandı mı? MasterChef All Star yeni bölüm ne zaman?

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri olduğu TV8’de ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’da dokunulmazlık oyunu oynanacak. MasterChef All Star’ın yeni bölümünde mavi ve kırmızı takım Doğu Anadolu yemeklerini yaparak takım oyunu oynayacak.

MasterChef All Star’da yarışmacılar takım oyununda karşı karşıya geliyor. Şefler dokunulmazlık yarışında yarışmacılardan Doğu Anadolu yemeklerini yapmalarını isteyecek.

MASTERCHEF ALL STAR’IN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

MasterChef All Star’da yarışmacılar haftanın yeni dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geliyor. Şefler yarışmacılardan yeni takım oyunu için kırmızı ve mavi takımdan Doğu Anadolu’nun yöresel lezzetlerini yapmasını isteyecek ve buna göre en çok oyu alan takım dokunulmazlığın sahibi olacak.

MasterChef All Star’da yarışmacılar haftanın yeni takım oyununda karşı karşıya geldi. Bu düellonun kazananı mavi takım oldu. MasterChef All Star’da şefler yarışmacılardan bireysel dokunulmazlık için mascarpone ve jalapeno kullanarak yaratıcı tabaklar yapmalarını istedi.

MASTERCHEF ALL STAR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef All Star’da dün akşam eleme gecesi yaşandı. MasterChef All Star’ın yeni bölümünde ise yarışmacılar kaptanlık oyununda mavi takım kaptanı olabilmek için ter dökecek. Şefler kaptanlık yarışında yarışmacılardan pizza yapmalarını isteyecek.

MasterChef All Star'da dün akşam eleme gecesi gerçekleşti. Buna göre son dörde kalan yarışmacılar Barbaros, Tanya, Batuhan ve Metin ‘Denizden Kelebek Etkisi’ tabağını yaptı. Batuhan ve Barbaros, Mehmet şefin tabağına en yakın isimler olarak MasterChef’te bir sonraki haftaya geçti. Buna göre MasterChef’te eleme gecesinde son ikiye kalan isimler Metin ve Tanya oldu. MasterChef All Star Türkiye'ye veda eden isim Metin oldu.