Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Murat Övüç'ün Oğluyla Phuket Diyalogu

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğluyla yaptığı Phuket diyalogu sosyal medyayı salladı. Övüç'ün oğlu Tayland'a gitmek istediğini belirtirken, babasıyla ilginç bir konuşma gerçekleştirdi.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 16:44
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Murat Övüç'ün Oğluyla Phuket Diyalogu

Murat Övüç'ün Oğluyla Phuket Diyalogu

Sosyal medya paylaşımları, açıklamaları, sahne şovları ve kıyafetleriyle gündemden düşmeyen fenomen Murat Övüç, Phuket adalarına gitmek isteyen oğluyla yaptığı diyalogla pek dedirtti. İşte o konuşma...

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Murat Övüç, açıklamaları ve ilginç hareketleriyle sık sık gündem olan bir isim. Milyonlarca takipçisi bulunan Övüç, kadınlar matinesi formatında yaptığı sahne şovlarıyla da dikkat çekiyor. Paylaştığı birçok video olay yaratan ünlü fenomen, bu kez de oğluyla bir diyaloğunu paylaşarak gündeme geldi.

Oğlunun Tayland'a gitmek istediği anları paylaşan Övüç, 'Orada tiktaklık yapacaksın değil mi?' sözleriyle dikkat çekti. Tayland'da yer alan Phuket adasına gitmek istediğini belirten Burakcan Övüç, babasından uçak bileti isteyince Övüç kamerayla o anları kaydetmeye başladı.

Murat Övüç'ün oğlu, 'Bizi rezil edeceksin şimdi. Tayland'a, Phuket adasına gitmek istiyorum. Tek başıma.' dediğinde, Murat Övüç, 'Kaç para gidiş dönüş?' diye sordu. Oğlu ise 'Bussiness alırsak 260'a alınıyor. Ekonomi alırsak 55'e alabiliyoruz. Ben bir şey demem, senin gönlünden ne kopuyorsa... 12 saat ekonomide gönderebiliyorsan beni...' diyerek güldü.

Murat Övüç de oğluna 'Sana yakışan kargoyla gitmek. Yanıklık yapacaksın, tiktak. Tiktaklık yapacaksın değil mi?' dedi. O anlar sosyal medyayı salladı.