Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ömer Dizisi: Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Yeni Bölüm İzleme Ekranı

Pazartesi akşamları STAR TV'de yayınlanan Ömer dizisi, oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin ilgisini çekiyor. İstanbul'da çekilen dizi, yeni bölümüyle heyecanla bekleniyor. Ömer'in 23. bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Dizi, Star TV'nin resmi internet sayfasından da izlenebilmektedir.

Yayın Tarihi: 18.09.2023 23:35
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Ömer Dizisi: Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Yeni Bölüm İzleme Ekranı

Ömer Dizisi: Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Yeni Bölüm İzleme Ekranı

Pazartesi akşamları saat 20.00'de STAR TV'de yayınlanan Ömer yeni 23. bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. İzleyenler ise dizi hakkında araştırma halinde oluyor. Kimi izleyici Ömer dizisinin oyuncu kadrosu hakkında bilgi almak isterken kimi izleyici ise Ömer konusu nedir, dizi nerede çekiliyor sorularına cevap arıyor.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Serpil Gül, Gülçin Kültür, Şahin Muharrem Türkseven, Melike Güner, Burcu Cavrar, Aybike Turan, Damla Makar, Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Özgür Foster, Çağla Naz Kargı ve Haktan Zavlak gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi, İstanbul'da çekiliyor.

Ömer yeni bölüm izleme ekranı merak ediliyor. Star Tv'de yayınlanan Ömer'in senaristliği Gülizar Irmak kaleme alırken yönetmenliğini Cem Karcı üstleniyor. Dizi severler heyecanla 23. bölümü bekliyor. Ömer dizisinin yeni bölümü 18 Eylül Pazartesi akşamında yayınlanacak.

Ömer 23. Bölüm Konusu

Ömer dizisinin yirmi üçüncü bölümünde; Gamze ve Tuna'nın Haluk tarafından Amerika'ya götürülmesine mani olamayan Ömer, yaşamla tüm bağını yitirmenin kıyısına gelir. Gittiği günden beri Gamze'den bir haber alamamak yaşadığı ızdırabı daha da büyütmektedir. Ömer'in içine düştüğü bu durumdan büyük endişe duyan Reşat bir taraftan da Nezahat'in hastane masraflarının yarattığı yüklü borçların altında ezilmektedir. Yeni bir sayfa açarak varlıklı bir ailenin evinde işe başlayan Nisa ve Hakan, kendilerini yanında çalıştıklarını bu ailenin bitmez tükenmez sorunları içinde bulurlar. Zor koşullarda ilişkilerini sürdürmeye çalışan Emine ve Yaman ise birbirlerine kavuşmak için çareler bulma arayışındadır. Mahalleye kızıyla birlikte yeni taşınan Vicdan, herkesin hayatındaki dengeleri değiştirmeye başlar. Geçmişten bir anda çıkıp gelen bu misafir, Tahir ve Ömer’in karşı karşıya gelmesine sebep olur. Gamze’nin yokluğunda kendine karşı büyük bir öfke ve suçluluk hisseden Ömer teselliyi alkolde bulmaya çalışır, fakat bu sırrı herkesten saklaması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer Yeni Bölümde Neler Olacak?

Gamze'yi hiç beklemediği bir anda karşısında bulan Ömer, yaşadığı acılardan onu sorumlu tutarak boşanmak istediğini söyler. Bu tepkiye şaşırıp kalan Gamze, Ömer'in ona neler yaşadığını hiç sormayışına çok içerler. Kendini yine Vicdan'ın yanında bulan Ömer, onu hem Tahir hem de Gamze ile karşı karşıya getirecek bir çatışmanın fitilini ateşlediğinin farkında değildir. Yanında çalıştığı ailenin sorunlarının ortasında kalan Nisa, giderek kendisine daha bağımlı hale gelen evin hanımı Hülya'nın isteklerine karşı ne yapacağını bilemez. Emine'yi bu hayatın içinden bir an önce kurtarmak isteyen Yaman ise daha hızlı para kazanmak için Emine'yi şüpheye düşürecek bazı yollara başvurur. Gamze’nin dönüşünün Ömer üzerindeki etkisini gören Reşat oğlu için endişelenmeye devam ederken Gamze’nin borçları konusundaki yardım teklifini de reddeder. Gamze, Ömer’e tüm başına gelenleri anlatmasına rağmen aralarındaki duvarları yıkmayı başaramaz. Kaçıp yine alkole sığınan Ömer'in kendine gelmesi gerektiğini düşünen Gamze'nin ona son bir sürprizi daha vardır.

Ömer 23. Bölüm Tek Parça İzle!

Ömer dizisinin 23. bölümü Star Tv ekranlarının yanı sıra Star TV'in resmi internet sayfası üzerinden de izlenebilir.