Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Pınar Deniz, Produ Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Kazandı

Produ Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanan Pınar Deniz, Yargı dizisinin Latin Amerika'da büyük ilgi gördüğünü ve Amerikan Televizyon Akademisi'nde aday gösterildiğini açıkladı. Ekin Mert Daymaz ise uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle geri dönüş yapacak.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 12:51
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Pınar Deniz, Produ Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Kazandı

Pınar Deniz, Produ Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Kazandı

Latin Amerika ve İspanya'yı kapsayan, İspanyolca yayıncılık dünyasının en büyük ödülleri olan Produ Ödülleri 1 Kasım'da gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Yabancı Dilde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanan Pınar Deniz, ödül törenine bir teşekkür videosu ile katıldı.

"DİZİMİZİN BU KADAR TAKİP EİDLİYOR OLMASI BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR"

Kanal D'de üçüncü sezonu ile ekrana gelen Yargı; Avrupa, Asya ve Orta Doğu'nun yanı sıra Latin Amerika'da da çok büyük ilgi görerek hem seyircilerin hem de eleştirmenlerin favorisi olmuş; uluslararası bir fenomene dönüşmüştü. Aldığı ödülün ardından bir teşekkür videosu gönderen Deniz, "Bu güzel ödül için teşekkür ediyoruz. Dizimizin bu kadar büyük bir ilgiyle Latin Amerika'da takip ediliyor olması beni çok mutlu ediyor. Sizi seviyoruz" dedi.

Yargı, geçtiğimiz ay açıklanan Amerikan Televizyon Akademisi'nin verdiği Uluslararası Emmy Ödüllerinde de 'En İyi Telenovella' kategorisinde aday gösterilen Türkiye'den tek yapım olmuştu.

Ekin Mert Daymaz Yeni Bir Diziyle Geri Dönüş Yapıyor

Ekranların sevilen isimlerinden yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz uzun süredir televizyondan uzaktı. Birsen Altuntaş, yakışıklı oyuncunun hangi diziyle geri dönüş yapacağını açıkladı.