Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Sanatçı Kemal Kahraman Beyninde Tümör Tespit Edildi

Geçtiğimiz yıl akciğer kanseri tedavisi gören sanatçı Kemal Kahraman’ın beyninde tümör tespit edildi. Kahraman, tedavi sürecine ilişkin bir video paylaştı. Kahraman, 'Gittiğim en son kontrolde tümörün beynime sıçradığı tespit edildi. Ancak endişelenecek bir durum yok. Şu anda hastanedeyim, yarın bu tümörle ilgili ameliyat olacağım.' dedi.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 23:56
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Sanatçı Kemal Kahraman Beyninde Tümör Tespit Edildi

Geçtiğimiz yıl akciğer kanseri tedavisi gören sanatçı Kemal Kahraman’ın beyninde tümör tespit edildi.

Kahraman, tedavi sürecine ilişkin bir video paylaştı. Kahraman, 'Gittiğim en son kontrolde tümörün beynime sıçradığı tespit edildi. Ancak endişelenecek bir durum yok. Şu anda hastanedeyim, yarın bu tümörle ilgili ameliyat olacağım.' dedi.

DUVAR -

Sanatçı Kemal Kahraman, beyninde tümör tespit edildiğini ve yarın ameliyat olacağını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kemal Kahraman, 'Geçen yıl mayıs ayında akciğer kanseri tedavim bitmişti. O tarihten beridir kontrollere gidip geliyordum. Gittiğim son 3 aylık kontrolde ne yazık ki tümörün beynime sıçradığı tespit edildi' dedi. 'Ancak endişelenecek çok büyük bir durum yok' diyen Kahraman, 'Şu anda hastanedeyim, yarın da bu tümörle ilgili ameliyat olacağım. Sanırım bir hafta kadar hastanede kalacağım. Daha sağlıklı bir şekilde buradan taburcu olmayı bekliyorum. Sizleri de haberdar etmek istedim. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere' şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)