Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Şeyma Subaşı İlk Defa Çamaşır Makinesi Kullandı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'yla boşandıktan sonra yaptığı her hareketle gündem olan Şeyma Subaşı, ilk defa çamaşır makinesi kullanma deneyimi yaşadığını sosyal medyada paylaştı. Şeyma Subaşı'nın çamaşır makinesiyle yaşadığı zorluklar ve takipçilerinin yorumları da konuşuldu.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 09:48
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Şeyma Subaşı İlk Defa Çamaşır Makinesi Kullandı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'yla boşandıktan sonra yaptığı her hareketle gündem olan Şeyma Subaşı, özel hayatıyla yaptığı paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda bir ayrı bir barışık olduğu büyük aşkı Meedo ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, bu aşka da aradığını bulamadı.

İlk defa çamaşır makinesi kullandı

Boşandıktan sonra partiden partiye koşan ünlü isim, ilk defa çamaşır makinesi kullanma deneyimi yaşadığını söyleyerek o anları paylaştı.

Kapağı açamadı

Çamaşır makinesini kullanmaya çalışan, kapağı açmak için büyük mücadele veren Şeyma Subaşı sosyal medyanın da diline düştü.

"Kız tek parça için makine mi çalıştırılır"

Şeyma Subaşı'nın o hallerine yorum yağdı. Ünlü fenomene takipçileri "Kız tek parça için makine mi çalıştırılır?" yorumları da gecikmedi.

Kısa bir zaman önce Mısırlı eşi, uzatmalı aşkı Mohammed Alsaloussi'den boşanan ve şimdilerde de ülke ülke gezip yalnızlığının tadını çıkaran Şeyma Subaşı geçtiğimiz saatlerde ilk defa çamaşır makinesi kullandığı anları paylaştı. Subaşı'nın makineyle imtihanını görenler kendini tutamadı!