Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Şeyma Subaşı'nın Cadılar Bayramı Partisindeki Gelinlik Kostümü Olay Yarattı

Şeyma Subaşı'nın Cadılar Bayramı partisinde giydiği gelinlikle gündemde olduğu konuşuluyor. Subaşı'nın sosyal medyada paylaştığı kıyafeti büyük beğeni topladı.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 10:50
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Şeyma Subaşı'nın Cadılar Bayramı Partisindeki Gelinlik Kostümü Olay Yarattı

Geçen haftalarda Mısırlı eşinden ayrılmasıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı bu kez giydiği “gelinlikle” çok konuşuldu.

Türkiye’de son yıllarda popüler hale gelen Cadılar Bayramı partisi için seksi bir gelinlik giyen Şeyma Subaşı’nın bu hali sosyal medyada “Yeni evliliğe hazır” esprileriyle karşılandı. Subaşı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı kıyafeti büyük beğeni topladı.

Sosyal medya kullanıcılarının sıkça konuştuğu isimlerden biri de Şeyma Subaşı.

Adını, medya patronu Acun Ilıcalı ile yaptığı yaptığı evlilikle duyuran Subaşı, her paylaşımı ve açıklamasıyla gündem oluyor. Evliliği kısa sürede bitti Melisa adında bir kızı olan Subaşı, geçtiğimiz aylarda bir ayrılıp bir barıştığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dünyaevine girdi. Ancak bu evliliği de kısa sürdü. Şiddet iddialarının ardından boşanan Şeyma Subaşı, gece hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

Partiye gelinlik kostümüyle katıldı

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ünlü isim, son olarak yakın arkadaşlarıyla Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye katıldı. Subaşı’nın partideki kostüm tercihi gelinlik oldu. 'Gelinliğe doymadı' Süper mini gelinlikle geceye katılan Şeyma Subaşı, o anları hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Ünlü isme kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Kimileri, “Gelinlik giymeye doymadı.” yorumunda bulundu.