Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Tuğba Ekinci'nin Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz Açıklaması

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündem olan Tuğba Ekinci, Müge ile Gülşenle 2.Sayfa programında yaptığı Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz açıklamasıyla tepki çekti.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 13:29
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Tuğba Ekinci'nin Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz Açıklaması

Tuğba Ekinci'nin Kadın Kuyruk Sallamazsa Erkek Bir Şey Yapmaz Açıklaması

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci, bugün Müge ile Gülşenle 2.Sayfa programının konuğu oldu. Canlı yayındaki açıklamalarıyla tepki çeken Tuğba Ekincinin Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Genç kızların giyinişini hedef alan Ekinci, Genç kızlara sesleniyorum, toplu taşıma araçlarında kıyafetlerinize dikkat edin. Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz. Erkekler kadınlardan daha namuslu. Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor. Kadınlar benim duruşumu örnek alsalar ne dayak yerler ne de başlarına bir şey gelir ifadelerini kullandı.

KADIN KUYRUK SALLAMAZSA...

Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz diyen Ekinci, Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz açıklamasıyla da tepki çekti.

Tuğba Ekincinin bu açıklamalarına dayanamayan İletişim Uzmanı Yelda Kırçuval ise canlı yayına bağlanıp Hiçbir kadın kıyafetinden dolayı ne şiddeti ne de tacizi hak etmiyor açıklamasında bulundu.

ERKEKLER KADINLARDAN DAHA NAMUSLU

Canlı yayında Müge ve Gülşen ile de ters düşen Ekinci açıklamalarının devamında Erkekler kadınlardan daha namuslu dedi.

Ekinci canlı yayının devamında Erkek her zaman kadından üstündür. Dayak yemek istemeyen kadın yer mi? Çileden çıktığını anladığı an ya susar ya dayak atar. Dayak atamayacağını atamıyorsa susar dedi.

Ekinci sözlerinin devamında ise, Ozan Güven, Ahmet Kural ve Mehmet Ali Erbil gibi vizyonlu insanların düşürüldüğünü düşünüyorum. Nasıl kadınları düşürüyorlar? Bizim erkeklerimizi de düşürüyorlar. Bunlar ahlaklı, normal, düzgün hayatları olan kadınlar olsalar bunlar olmaz ifadelerini kullandı.