Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ünlü Oyuncu Yüsra Geyik, Cesur Pozlarıyla Gündemde

Ünlü oyuncu Yüsra Geyik, hem oyunculuğu hem de sosyal medyadaki varlığıyla büyük beğeni topluyor. Özellikle sosyal medya hesaplarından paylaştığı cesur ve şık pozları ile dikkat çeken Yüsra Geyik, adından sıkça söz ettiriyor. En uzun soluklu dizi olan Arka Sokaklar’da canlandırdığı Zeliha karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Yüsra Geyik, şimdilerde Show TV'de yayınlanan Aile dizisinde Yağmur karakterine hayat veriyor. Yüsra Geyik, oyunculuğuna ek olarak güzelliğiyle de dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Instagram hesabından sık sık cesur kareler paylaşan ünlü oyuncuya hayranlarından yorum üstüne yorum geliyor.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 13:05
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Ünlü Oyuncu Yüsra Geyik, Cesur Pozlarıyla Gündemde

Türkiye'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da adını milyonlara duyuran ünlü oyuncu Yüsra Geyik, pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Şimdilerde Show TV'de yayınlanan Aile dizisinde Yağmur karakterine hayat veren güzel oyuncu, gündemden düşmüyor. Yüsra Geyik, hem oyunculuğu hem de sosyal medyadaki varlığıyla büyük beğeni topluyor. Ünlü oyuncu, güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle hem dizi setlerinde hem de sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi edindi.

Özellikle sosyal medya hesaplarından paylaştığı cesur ve şık pozları ile dikkat çeken Yüsra Geyik, adından sıkça söz ettiriyor. Göğüs dekoltesi mest etti 33 yaşındaki Yüsra Geyik, göğüs dekolteli pozlarını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. İşte o kareler... Ünlü oyuncunun pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

En uzun soluklu dizi olan Arka Sokaklar’da canlandırdığı Zeliha (Zeliş) karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Yüsra Geyik, şimdilerde Show TV'de yayınlanan Aile dizisinde Yağmur karakterine hayat veriyor.

Arka Sokaklar'dan ayrılsa da diziyle özdeşleştirilen ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla bağımsızlığını ilan etmiş gibi görünüyor. Yüsra Geyik, oyunculuğuna ek olarak güzelliğiyle de dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Instagram hesabından sık sık cesur kareler paylaşan ünlü oyuncuya hayranlarından yorum üstüne yorum geliyor. Sosyal medyada da bir kitle oluşturan Geyik, bu kez kendisine küçük gelen gömleğiyle verdiği pozla mest etti. Ünlü isim gömleğinin düğmesini kapatamasa da fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı. İşte 33 yaşındaki oyuncunun fotoğrafı...