Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yargı Dizisinde Parla Karakterine Hayat Veren Zeynep Atılgan Röportajı

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’da Parla karakterine hayat veren Zeynep Atılgan, milliyet.com.tr’de Beste Sırapınar’ın sorularını yanıtladı. Oyuncu, projede usta oyuncularla oynamanın kendisine çok şey kattığını ve ‘Yargı’nın onun için bir okul olduğunu söyledi. Ayrıca aşktan bahsederken espri yeteneği olan erkekleri tercih ettiğini ve hayatındaki insanın kendisine saygı duyması gerektiğini belirtti. Atılgan, Parla karakterinin yeni sezonda imaj değiştirmesinin kendisini eğlendirdiğini ifade etti.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 07:13
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Yargı Dizisinde Parla Karakterine Hayat Veren Zeynep Atılgan Röportajı

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’da Parla karakterine hayat veren Zeynep Atılgan, milliyet.com.tr’de Beste Sırapınar’ın sorularını yanıtladı.

Oyuncu, “Projede usta oyuncularla oynamak nasıl hissettiriyor?” sorusuna, “Far görmüş tavşan gibi hissettim. Hepsi çok başarılı... Hep, ‘Onlardan ne öğrenebilirim?’ diye bakıyorum. Sağ olsunlar, hepsi yardımcı oldu. Bana çok şey kattılar. Üç sezon boyunca çok şey öğrendim. Ama ilk geldiğimde, ‘Burada ne yapacağım! İlk projem, ilk defa ekran karşısına çıkacağım. Onlara yetişmem gerekiyor’ diye düşünmüştüm. ‘Yargı’ benim için bir okul” yanıtını verdi.

Aşktan bahseden Atılgan, “Espri yeteneği olan erkekler çok hoşuma gidiyor. Daha uyumlu ve beni güldürenleri seviyorum. Ama oturuşu, bakışı da tabii ki çok önemli” diye konuştu.

Oyuncu, “Hayatındaki insan bir gün sana ‘Bu mesleği yapmanı istemiyorum’ derse, ne karşılık verirsin?” sorusuna ise, “Güle güle derim. Çünkü işime saygı duymuyor demektir. Ne kadar değer versem de bu benim kariyerim ve hayatım. Hayatımda olacak insanın da her şeyden önce bana saygı duyması gerekir” şeklinde cevapladı.

Atılgan, Parla’nın yeni sezonda imaj değiştirmesine, “Karakterin farklılaşması da beni eğlendiriyor bir yandan” dedi.