Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Yeşilçam'ın Güzel İsmi Sağlık Durumunu Açıkladı: Ünlü İsimler Yalnız Bırakmadı!

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Itır Esen, sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Son sağlık durumunu açıklayan Esen'e ünlü isimlerden destek geldi.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 16:17
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Yeşilçam'ın Güzel İsmi Sağlık Durumunu Açıkladı: Ünlü İsimler Yalnız Bırakmadı!

Yeşilçam'ın güzeli sağlık durumunu açıkladı: Ünlü isimler yalnız bırakmadı!

Yeşilçam'ın usta isimlerinden biri olan Itır Esen bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. “Geri döndüm” diyen Esen son sağlık durumunu açıkladı. Usta oyuncuya ünlü isimlerden de destek yağdı.

Yeşilçam’ın unutulmaz yapımlarından olan Gülen Gözler ve Aile Şerefi filmlerinde güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri olan Itır Esen sayısız başarılı projede yer aldı. Usta oyuncu geçtiğimiz aylarda sosyal medyada yaptığı paylaşımla ameliyat olacağını açıklamıştı.

"Geri döndüm" diyen Itır Esen paylaşımına "Çok büyük iki ameliyat uzun bir hastane ve iyileşme sürecinden sonra nihayet sevgili doktorlarım ve sevenlerimin hem dua hem de sonsuz desteğiyle temmuzdan kasıma ulaştım. Herkese binlerce teşekkürler" notunu düştü.

Itır Esen'in paylaşımına yorum yapanlar arasında Yargı dizisinin yıldızı Kaan Urgancıoğlu ve Kızılcık Şerbeti'nde Fatih'e hayat veren Doğukan Güngör de yer aldı.