Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Zeynep Bastık Sahnede ve Sosyal Medyada İddialı

Pop dünyasının ünlü isimlerinden Zeynep Bastık, sahnede olduğu kadar sosyal medyada da iddialı. Coverları ve kendi parçalarıyla hem kulakların pasını siliyor, hem görsel şölen yaşatıyor. Yeni aşkı Ali Can Ayyıldız ile mutlu bir beraberlik sürdüren Bastık sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapıyor. 30 yaşında olan ünlü şarkıcı ayna karşısına geçip poz verdi. Peş peşe fotoğraflarını paylaşan Zeynep Bastık'a adeta yorum ve beğeni yağdı. Bastık'ın fotoğraflarında zayıflığı dikkat çekti. Ünlü ismin takipçileri 'Kemiklerin sayılıyor', 'Çok zayıfladın', 'Harikasın', 'Ne giysen yakışıyor' yorumlarında bulundu. Zeynep Bastık'ın pozlarını beğenenler arasında Didem Soydan, Müjde Uzman ve Serra Pirinç de yer aldı. Instagram hesabında 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Bastık sık sık cesur pozlarını paylaşıyor.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 18:46
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Zeynep Bastık Sahnede ve Sosyal Medyada İddialı

Pop dünyasının ünlü isimlerinden Zeynep Bastık, sahnede olduğu kadar sosyal medyada da iddialı.

Coverları ve kendi parçalarıyla hem kulakların pasını siliyor, hem görsel şölen yaşatıyor. Bastık, sahnede olmadığı anlarda ise Instagram'da aktif oluyor. 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Zeynep Bastık, cesur paylaşımlarına bir yenisini ekledi. Pozlandı Ayna karşısına geçen Bastık, crop kombini ile dudak ısırttı. Göğsündeki dudak detayı ise dikkatleri çekti. Ünlü şarkıcının cesur pozları, binlerce beğeni topladı. Takipçileri ise 'Bizi bitirdin', 'Çok güzelsin', 'Eyvah eyvah' gibi yorumlar yazdı.

Verdiği konserle büyük beğeni toplayan Zeynep Bastık sahne kıyafetleri ve dansı ile ilgi odağı oluyor.

Yeni aşkı Ali Can Ayyıldız ile mutlu bir beraberlik sürdüren Bastık sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapıyor. 30 yaşında olan ünlü şarkıcı ayna karşısına geçip poz verdi. Peş peşe fotoğraflarını paylaşan Zeynep Bastık'a adeta yorum ve beğeni yağdı. Bastık'ın fotoğraflarında zayıflığı dikkat çekti. Ünlü ismin takipçileri 'Kemiklerin sayılıyor', 'Çok zayıfladın', 'Harikasın', 'Ne giysen yakışıyor' yorumlarında bulundu. Zeynep Bastık'ın pozlarını beğenenler arasında Didem Soydan, Müjde Uzman ve Serra Pirinç de yer aldı. Instagram hesabında 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Bastık sık sık cesur pozlarını paylaşıyor.