Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Zuhal Olcay Beats By Girlz Türkiye Festivali'nde Duygusal Anlar Yaşattı

Zuhal Olcay, Beats By Girlz Türkiye Festivali'nde duygusal anlar yaşattı ve Gazze'deki insanlık dramı için duygularını dile getirdi.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 18:29
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Zuhal Olcay Beats By Girlz Türkiye Festivali'nde Duygusal Anlar Yaşattı

Zuhal Olcay, önceki gün Beats By Girlz Türkiye Festivali'nde serin havaya rağmen kendisini dinlemeye gelen seyircisine hazırladığı repertuarı ile müzik ziyafeti yaşattı.

ÖNLERİNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM Gazze'de yaşanan insanlık dramı için gözyaşları içinde yorum yapan sanatçı, Bu dünyada insanlar acı çekiyor, çocuklar acı çekiyor, hayvanlar acı çekiyor. Onları düşündüm şarkılarımı söylerken, çok daha fazla duygulandım. Elimden bir şey gelmiyor, önlerinde saygıyla eğiliyorum dedi.

Zuhal Olcay, Müze Gazhane de gerçekleşen Beats By Girlz Türkiye Festivali nde hayranlarıyla bir araya geldi.

İsrail ile Hamas arasında yaşanan ve Gazze de binlerce sivilin hayatını kaybettiği çatışmalar hakkındaki duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Duygularına hakim olamayan Zuhal Olcay, gözyaşlarına boğuldu.

ÇOCUKLAR ACI ÇEKİYOR Elimden bir şey gelmiyor diyen Zuhal Olcay, Bu dünyada insanlar acı çekiyor, çocuklar acı çekiyor, hayvanlar acı çekiyor. Onları düşündüm şarkılarımı söylerken, çok daha fazla duygulandım. Elimden bir şey gelmiyor, önlerinde saygıyla eğiliyorum ifadelerini kullandı, ardından da sahnede bulunduğu yerde eğilerek saygı duruşunda bulundu.