Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Gaziantep'te Okul Açılışlarına Katıldı

Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Gaziantep'te yapılan okul açılışlarına katıldı. Ahmet Nur Çebi, açılışlarda yaptığı konuşmalarda deprem konusunda tedbirlerin alınması gerektiğini vurguladı ve Beşiktaş Kulübü'nün yardım kampanyasının devam ettiğini belirtti.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 13:50
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Gaziantep'te Okul Açılışlarına Katıldı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Adıyamanın Besni ilçesinde yapımı tamamlanan okulu açtı.

Ahmet Nur Çebi, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Cumhuriyetimizin 100, Beşiktaşın 120. yılı. Her ikisi için de vatanımız ve kulübümüz için güzellikler ve iyilikler diliyorum. Yaşanan acı, çok büyük bir acıydı. Kendimiz tedbirimizi almamız gerekiyor. Takdir Allahtan ama tedbir de kuldan. Depremle ilgili hazırlıklı olmamız gerekiyor. Depremi öğrendiğimiz andan itibaren, Beşiktaş Jimnastik Kulübü stadın önünde anında ve çok çabuk başlattığı yardımlarla 255 tırı bölgeye intikal ettirmiştir. Bir kampanya başlattık. Hataydan dönerken bir okulu yıkık gördük ve okullarla ilgili destek vermek istedik. 6 tane söz verdiğimiz okulun bugün 3 tanesini hizmete açacağız. Hep beraber bunu biraz sonra yapacağız. Bütün mesele birlik ve beraberlik olmaktır. El ele verdikten sonra altından kalkılmayacak bir şey yoktur. Yurt dışındaki ve içindeki derneklerimizin ve taraftarımızın bu kampanyamıza büyük desteği olmuştur. Kampanyamız devam ediyor. Söz verdiğimiz 6 adeti tamamlamak birinci önceliğimizdir. Allah nasip ederse, devam edeceğiz bu bölgeye yardım etmeye dedi.

Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi Gaziantep’e geliyor

Beşiktaş Kulübü tarafından Adıyaman’ın Besni ilçesi, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi ve Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde yaptırılan okulların açılışı Cuma günü kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’nin katılımıyla açılacak.