Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Galatasaray'ın Sağ Beki Sacha Boey Fransa Milli Takımı'na Seçilebilmek İçin Motive Oluyor

Galatasaray'ın sağ beki Sacha Boey, Fransa Milli Takımı'na seçilebilmek için motive oluyor. Kazancına alacağı zamla birlikte daha da morallenen Boey, kariyer hedefi olarak Fransa A Milli Takımı'nı belirlemiştir. İngiliz basını da oyuncuyu sıkı bir şekilde takip etmektedir.

Yayın Tarihi: 03.11.2023 09:34
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Galatasaray'ın Sağ Beki Sacha Boey Fransa Milli Takımı'na Seçilebilmek İçin Motive Oluyor

Galatasaray'ın Sağ Beki Sacha Boey

Galatasaray'ın sağ beki Sacha Boey, Fransa A Milli Takımı'nda forma giyebilme ihtimaliyle motive oluyor. Fransız futbolcu, milli takıma seçilmeyi kariyer hedefi olarak belirledi ve bu yolda hayat felsefesini dahi değiştirdi. Geçen sezon başladığı çıkışını bu sezon da sürdüren ve tek hedefi Fransa Milli Takımı olan Sacha Boey ücretine alacağı zamla birlikte daha da morallenecek.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 480 bin Euro (14.5 milyon TL) kazanan ve takımın en az alan yabancı ismi olan Fransız oyuncuyu yeni sözleşme kadar Fransa A Milli Takımı'na çağrılma ihtimali motive ediyor. Boey'nin Fransa'da yaşayan yakınları, İstanbul'a gelip Galatasaraylı oyuncuyla birlikte yaşamaya başladı. Gece hayatı olmayan Sacha Boey, izin günlerinde yakınları ile birlikte vakit geçiriyor ve konsantrasyonu dağılmıyor.

Fransa A Milli Takımı'na seçilmeyi kariyer hedefi olarak belirleyen 23 yaşındaki sağ bek, Bayern Münih ve Manchester United ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçlarında piyasa yapacak. İngiliz basını da Boey için Manchester United'ın sıkı bir takip sürdürdüğünü ve oyuncunun maçlarını mercek altına aldığını sık sık duyuruyor. Haberlere göre bu performansı sürerse sezon sonu kapıyı çalacaklar.