Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Kılıçdaroğlu: Kurultayın Ardından Değişim Yapacağım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 4-5 Kasım tarihindeki kurultayda kendisinin açısından bir sorun olmadığını belirterek, 'Kurultayın hemen arkasındaki Tüzük Kurultayı'na dikkat edin. Kamuoyunun benden beklediği değişimi yapacağım' dedi. Gazeteci İsmail Küçükkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile geçen cuma günü yaptığı görüşmeyi anlattı. Küçükkaya, Halk TV'deki programında Kılıçdaroğlu'na seçim sonuçları ve kurultaya ilişkin soruları yönelttiğini aktardı. Kılıçdaroğlu, 4-5 Kasım tarihinde genel başkanın seçileceği kurultayda kendisinin açısından bir sorun olmadığını ifade etti. Küçükkaya'nın 'Değişim yapacak mısınız?' şeklindeki sorusuna Kılıçdaroğlu, 'Evet, değişim yapacağım. Kurultayın hemen arkasındaki Tüzük Kurultayına dikkat edin. Kamuoyunun benden beklediği değişimi yapacağım' cevabını verdi. 14-28 Mayıs tarihlerindeki seçimlerin sonuçlarını da değerlendiren Kılıçdaroğlu, 'Tabii ki birtakım hatalar oldu ama bu seçimde devlet imkanlarının nasıl kullanıldığı, ne

Yayın Tarihi: 30.10.2023 14:20
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Kılıçdaroğlu: Kurultayın Ardından Değişim Yapacağım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 4-5 Kasım tarihindeki kurultayda kendisinin açısından bir sorun olmadığını belirterek, 'Kurultayın hemen arkasındaki Tüzük Kurultayı'na dikkat edin. Kamuoyunun benden beklediği değişimi yapacağım' dedi.

Gazeteci İsmail Küçükkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile geçen cuma günü yaptığı görüşmeyi anlattı. Küçükkaya, Halk TV'deki programında Kılıçdaroğlu'na seçim sonuçları ve kurultaya ilişkin soruları yönelttiğini aktardı. Kılıçdaroğlu, 4-5 Kasım tarihinde genel başkanın seçileceği kurultayda kendisinin açısından bir sorun olmadığını ifade etti.

DEĞİŞİM SORUSUNA YANIT

Küçükkaya'nın 'Değişim yapacak mısınız?' şeklindeki sorusuna Kılıçdaroğlu, 'Evet, değişim yapacağım. Kurultayın hemen arkasındaki Tüzük Kurultayına dikkat edin. Kamuoyunun benden beklediği değişimi yapacağım' cevabını verdi.

TABİİ Kİ BİRTAKIM HATALAR OLDU

14-28 Mayıs tarihlerindeki seçimlerin sonuçlarını da değerlendiren Kılıçdaroğlu, 'Tabii ki birtakım hatalar oldu ama bu seçimde devlet imkanlarının nasıl kullanıldığı, neler yapıldığı, hangi oyunlara ve hilelere başvurulduğunu konuşmamız gerekir' ifadelerini kullandı.