Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup ettiği maçı değerlendirdi

Eski milli futbolcu Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup ettiği maçı yorumladı. Kahveci, Beşiktaş taraftarının protestosunu değerlendirdi ve oyunun yetersiz olduğunu belirtti. Ayrıca, Beşiktaş'taki sakatlıkların normal olmadığını söyledi ve Başkan Ahmet Nur Çebi'nin adaylığı hakkında görüşlerini paylaştı.

Yayın Tarihi: 31.10.2023 17:33
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Nihat Kahveci, Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup ettiği maçı değerlendirdi

Nihat Kahveci'nin yorumları

Trendyol Süper Süper Lig'de Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yı 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı NutSpor kanalında yorumculuk yapan eski milli futbolcu Nihat Kahveci değerlendirdi. Şaşırtıcı şekilde coşkulu bir taraftar gördük.

Beşiktaş’ın 2-0’lık galibiyetini değerlendiren Kahveci, taraftarların Başkan Ahmet Nur Çebi’ye olan protestosunu değerlendirdi ve “Bugün Beşiktaş taraftarı “Yönetim istifa” dedi ama şaşırtıcı bir biçimde coşkulu bir taraftar gördük bugün” dedi.

Gaziantep FK’nın maçın ilk 15 dakikasında baskılı oynadığını söyleyen yorumcu, “Maçın ilk 15 dakikasında Gaziantep çok iyi oynadı daha sonra Beşiktaş ipleri eline aldı” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın galibiyetine rağmen oyununun yetersiz olduğuna değinen Nihat Kahveci, “Beşiktaş dibe batmıştı ama bugün böyle ufak bir nefes aldı. Ayrıca bu oyun yine yetmez Beşiktaş için” diye konuştu.

Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı için bu hafta özel forma ile çıkan Beşiktaş’ın, maça kadar resmi açıklama gelmemesi hakkında demeçlerde bulunan eski milli futbolcu, “Beşiktaş’ın kamusal yapısında da sıkıntı var. Sen nasıl 100’üncü yıl formasının giyilip giyilmeyeceğini maç anına kadar belli etmezsin” dedi.

Nihat Kahveci, Ghezzal’ın ilk yarıda sakatlanması hakkında “Ghezzal sakatlandı, Bailly’nin de sakatlanıp çıktığı haberleri var. Beşiktaş’taki sakatlıklar normal değil. Yeni ekip geldi ama Beşiktaş’ta sakatlıklar devam ediyor” şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı futbolcuların sahadaki vücut dilini değerlendiren Kahveci “Maç 1-0’ken, Salih’in golü sonrası Beşiktaşlı oyunculara ‘Maç bitsin mi?’ diye sorsalar bitsin derler” dedi.

Onur Bulut’un taraftarlar tarafından ıslıklanması hakkında yorum yapan Nihat Kahveci, “Onur Bulut bugün ıslıklandı… Eğer Onur ıslıklanıyorsa, Rosier’de ıslıklansın” ifadelerini kullandı.

Nihat Kahveci, Ahmet Nur Çebi’nin olası adaylığı hakkında “Ahmet Nur Çebi bence aday olmamalı. Çünkü bu kaosun terse döneceğini düşünmüyorum. Dönmesi için inanılmaz bir şey olması lazım” diye konuştu.

Taraftar Sergen Yalçın’ı istemesi üzerine Kahveci, “Taraftar Sergen Yalçın’ı ister. Çünkü Sergen hoca 13 kişiyle şampiyon yaptı. Sergen Yalçın ismi aura’dır. Beşiktaş, Sergen Yalçın sonrası hiçte iyiye gitmedi” dedi.