Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Ozan Kabak: Saha İçi ve Dışında Farklı Bir Oyuncuyum

Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve sarı kırmızılı takımdan ayrılarak Alman ekibi Stuttgart'a transfer olan Ozan Kabak, kulüp dergisine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Saha içi ve dışındaki Ozan Kabak'tan bahseden başarılı stoper, Fatih Terim hakkında da önemli açıklamalar yaptı.

Yayın Tarihi: 02.11.2023 21:36
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Ozan Kabak: Saha İçi ve Dışında Farklı Bir Oyuncuyum

Ozan Kabak: Saha İçi ve Dışında Farklı Bir Oyuncuyum

Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve sarı kırmızılı takımdan ayrılarak Alman ekibi Stuttgart'a transfer olan ve şu anda Hoffenheim'da top koşturan Ozan Kabak, kulüp dergisine dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Saha içi ve dışındaki Ozan Kabak'tan bahseden başarılı stoper, Fatih Terim hakkında da önemli açıklamalar yaptı. Ozan Kabak yaptığı açıklamada, "Sahada her zaman çok agresif olurum ama saha dışında sakin ve arkadaş canlısıyımdır. Kazanmaya çalışıyorum, forvetleri engellemek için elimden geleni yapıyorum. Saha dışında da çok farklı bir Ozan olabiliyorum." dedi.

"DAHA OLGUN BİR İNSAN OLDUM"

Kariyerinden bahseden Kabak, "Benim için inişli çıkışlı bir yolculuk oldu. Kariyerim beni, daha olgun bir oyuncu ve daha olgun bir insan yaptı." ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM AÇIKLAMASI

Ozan Kabak, çalıştığı hocalardan bahsederken Fatih Terim'e özel bir parantez açtı ve şu ifadeleri kullandı: "Fatih Terim'in spor hayatımdaki en önemli kişi olduğunu söyleyebilirim."

"O DÜNYANIN EN İYİSİ"

Jurgen Klopp ile ilgili ise Kabak, "O dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri. Klopp'tan çok şey öğrendim. Liverpool'da harika bir 6 ay geçirdim." şeklinde konuştu.