Bist 100
8.991,6 0%
DOLAR
31,96 -0,29%
EURO
34,49 -0,2%
ALTIN
2.322,44 -0,7%

Trabzonspor Futbol Okulu Öğrencisine Biber Gazıyla Saldırı

Bursa'da Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisine yapılan biber gazı saldırısı büyük tepki topladı. Trabzonspor Kulübü, konuya ilişkin sert bir açıklama yaparak olayın takipçisi olacaklarını duyurdu.

Yayın Tarihi: 01.11.2023 08:33
Güncelleme Tarihi: 27.04.2024 17:53

Trabzonspor Futbol Okulu Öğrencisine Biber Gazıyla Saldırı

Bursa'da Skandal Bir Olay

Bursa'da skandal bir olay yaşandı. Sokakta oturan Trabzonspor formalı bir çocuğa bisikletle yaklaşan bir şahıs biber gazı sıktı. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki toplarken, Bordo-mavili kulüp, konuya ilişkin sert bir açıklama yaptı. Tedavi altına alınan minik çocuğun Trabzonspor Futbol Okulu öğrencisi olduğu ifade edilen açıklamada 'Öğrencimize önce hakaret edip sonra da yüzüne biber gazı sıkarak asla kabul edilemez bir saldırı gerçekleştirmiştir.' denildi. Trabzonspor Kulübü, yaptığı yazılı açıklamada olayın takipçisi olacaklarını belirtti.

Trabzonspor'un Açıklaması

İşte Trabzonspor'un açıklaması;BU OLAYIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ! Bursa’da henüz kimliği belirlenemeyen bir şahıs; 9 yaşındaki Trabzonspor Futbol Okulu mensubu öğrencimize önce hakaret edip sonra da yüzüne biber gazı sıkarak asla kabul edilemez bir saldırı gerçekleştirmiştir. Biber gazının etkisinden ötürü hastanede tedavi gören genç taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; saldırıyı gerçekleştiren bu şahsın biran önce yakalanarak gereken cezayı alması için konunun takibinde olacağımızı tüm kamuoyuna duyuruyoruz.